Poznaj nowoczesne rolety montowane od dołu!

Aby zaciemnić odpowiednio wnętrze naszego mieszkania, warto wybrać dobre rolety zapewniające nam odpowiedni półmrok. Dzięki dobremu i solidnemu sprzętowi, będziemy w stanie w stuprocentowy sposób zapewnić sobie prywatność. Hitem ostatnich lat są rolety zaciągane od dołu. Czym są, w jaki sposób się je montuje oraz jakie mają zalety, sprawdźcie poniżej!

Duża prywatność

Rolety montowane od dołu są bardzo dobrym sprzętem dla wszystkich ceniących prywatność. Zaciągają się od dołu do góry, czyli inaczej niż tradycyjne, dobrze znane nam rolety. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie uchylić tylko niewielką część od góry, aby zapewnić sobie nieco naturalnego światła. Jak wiadomo, podnosząc roletę do góry, bardzo szybko będziemy widoczni, gdyż odsłaniają one widok z pokoju. Dzięki zaciąganym od dołu, możemy odsłonić tylko przestrzeń u góry, czyli pod sufitem, co sprawi, że mamy więcej prywatności i swobody!

Funkcjonalne rolety na wymiar!

Zaletą tych rolet jest to, że możemy zakupić je pod dokładny wymiar. Wystarczy dokonać pomiaru długości oraz szerokości okna i udać się do odpowiedniego sklepu. Pomiaru mogą dokonać za nas wykwalifikowani fachowcy, którzy z pewnością doradzą rodzaj rolet zaciąganych od dołu. Cały materiał prowadnicy jest zwijany natomiast do odpowiedniej kasetki, umieszczonej na dole okna. Zaciąganie tych rolet jest niezwykle proste i funkcjonalne.

Prosty montaż

Montaż tych rolet jest niezwykle łatwy, jednak warto powierzyć go fachowej ekipie. Dokonuje się go na zaczepy bezinwazyjne, czyli niewymagające wierceń lub za pomocą wkrętów do skrzydła okna. Dzięki takiemu bezinwazyjnemu montażowi jesteśmy w stanie cieszyć się z rolet w całym domu, już tego samego dnia! Wszystkie prowadnice są przyklejane za pomocą trwałej taśmy piankowej. Będziemy  mieli stuprocentową pewność, że nic nie odklei się podczas użytkowania.

Ciekawy design

Rolety montowane od dołu możemy znaleźć w różnorodnej kolorystyce. Jeżeli chcemy ostawić na akcenty ciemne, świetnie sprawdzą się rolety jasno brązowe, pomarańczowe lub w kolorze drewna. Jeżeli mamy nowoczesne mieszkanie i nie boimy się odważnych rozwiązań warto postawić na rolety białe! Świetnie rozjaśnią wnętrza,  na zewnątrz będą wyglądać niezwykle elegancko. Bardzo modnym kolorem rolet montowanych od dołu jest także szary. Nie będzie się zanadto brudzić i nada mieszkaniu nieco chłodnych tonów.

Rolety plisowane montowane od dołu są świetnym rozwiązaniem dl wszystkich ceniących sobie prywatność. Dzięki temu, że osuwają się w dół, odsłaniają górną część pokojów, dlatego nie jesteśmy widoczni.  Rolety te posiadają szereg ciekawych kolorów, a ich montaż jest niezwykle prosty! Dostępne we wszystkich sklepach poświęconym wnętrzom.