Rolety na wymiar

Planując aranżację pokoju warto zastanowić się wcześniej nad rodzajem przesłon okiennych, które wybierzemy. Możemy zdecydować się na standardowe rolety dostępne w sklepie lub rolety na wymiar. Przeczytaj, jakie są wady i zalety obydwu rozwiązań oraz dlaczego warto postawić właśnie na rolety na wymiar.

Standardowe rolety z oferty sklepu czy rolety na wymiar – co wybrać?

Oczywiście, jeżeli bardzo nam się śpieszy, potrzebujemy rolet „na już”, czy zależy nam przede wszystkim na najniższej cenie, a nasze okna są typowych wymiarów, dobrym rozwiązaniem może być wybór standardowych rolet z oferty sklepu. We wszystkich innych wypadkach doradzamy jednak zamówienie rolet na wymiar. W ten sposób zyskujesz możliwość dowolnego wyboru parametrów rolety – można bez problemu dopasować je do gabarytów każdego okna. Ponadto kupując produkowane masowo rolety ryzykujesz, że producent w celu obniżenia kosztów zastosował niskiej jakości materiały.

Dopasuj dowolnie wszystkie parametry rolety, tak by pasowała do Twojego okna!

Jeżeli posiadasz typowe, „wymiarowe” okno, zakup rolety zwykle nie powinien przysparzać większych problemów. Sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej, gdy w naszym domu są na przykład okna trapezowe czy półokrągłe. Znalezienie odpowiednich do nich gotowych rolet w sklepie może graniczyć z cudem. Rolety zaprojektowane specjalnie pod kątem okna, na którym są zamontowane, prezentują się zwykle o wiele lepiej, a przede wszystkim są dokładnie dopasowane. Zamówienie rolety na wymiar pozwala na idealne dopasowanie do wielkości i kształtu okna, a także jego położenia na ścianie (można zamówić również rolety na okna połaciowe czy dachowe).

Jakie rolety możemy zamówić na wymiar?

Możemy zamówić różnego rodzaju rolety na wymiar, między innymi: rolety klasyczne, rolety mini, rolety dzień-noc, rolety bambusowe czy rolety plisowane. Można wybrać rolety wykonane z różnych materiałów i w różnych kolorach, tak, aby jak najlepiej pasowały do wystroju naszego pomieszczenia.

Zalety rolet zamawianych na wymiar

Rolety zamawiane na wymiar bardzo często produkowane są z o wiele większą dokładnością i starannością niż gotowe produkty w sklepach. Są wysokiej jakości i bardzo wytrzymałe. Produkowane masowo rolety szybko się psują. Dzięki możliwości wyboru dowolnych materiałów i paramatrów rolety na wymiar nie muszą być drogie. Dzięki idealnemu dopasowaniu doskonale spełniają swoją rolę: zapewniają całkowitą prywatność i chronią okna przed prześwitami, a pomieszczenia przed zbyt dużym nasłonecznieniem.

 

Już od
Żaluzje plisowane dachowe Awangarda
Dopasuj i kup roletę
Już od
Roleta MINI Standard
Dopasuj i kup roletę
Już od
Roleta w kasecie płaskiej Standard
Dopasuj i kup roletę